KézilabdaBL a Veszprém bejutott a négyes döntőbe

Bejutott a kézilabda Magyar Kupa döntőjébe a veszprémi legendák által vezetett csapat

24.hu. 2021. 05. 20. 20:55. Bár megvoltak a lehetőségek, mégsem tudott azokkal élni a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata, amely a franciaországi négygólos vereséget követően hazai pályán csak 32-30-ra győzött a Nantes ellen, így nem jutott be a Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjébe.

Kézilabda BL A Veszprém egy félidő alatt eldöntötte a Vardar elleni párharcot Vajdaság MA

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA CSOPORTKÖR, B-CSOPORT, 9. FORDULÓ VESZPRÉM (magyar)-BARCA (spanyol) 30-31 (15-17) Veszprém, 5290 néző. V: Schulze, Tönnies (németek) VESZPRÉM: Corrales - Gasper Marguc 3 (1), REMILI 6, FABREGAS 5, Ligetvári, Casado 3, Elísson.

Férfi kézilabda BL 7 góllal verte a Veszprém a portugál csapatot

10. MTI. A Telekom Veszprém 40-39-re nyert a Paris Saint-Germain otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó mérkőzésén, csütörtökön.

A Veszprém simán legyőzte a Vardar Szkopjét a kézilabda BLben

Kisorsolták a Magyar Kupa nyolcaddöntőinek párosításait. 2023-12-12 Nincs hozzászólás. Kedden délelőtt a Magyar Kézilabda Szövetségben került sor a férfi Magyar Kupa 4. fordulójának sorsolására, ahol a PLER-Budapest csapatát kaptuk ellenfélnek. A fővárosi együttes a.

Veszprém Kézilabda Játékosok 2019 2020 Férfi Kézilabda Seha Liga Harmadszor Aranyérmes A

A magyar kézilabdasport egyik legnagyobb tehetsége, Fazekas Gergő is Veszprémben folytatja. A fiatal játékos 18 évesen, a Fejér B.Á.L. Veszprémből érkezett Veszprémbe, tervek szerint szerződésének első két évében külföldi BL csapatban pallérozódik majd. Fazekas Gergő, a Veszprémi KKFT csapatától érkezik Forrás: MTI/Illyés Tibor

Férfi kézilabda BLdöntős a Veszprém 444

Az öt győzelemmel és egy vereséggel álló Veszprém a következő fordulóban, november 15-én a szlovén RK Celje PL vendége lesz. A két sikerrel, egy döntetlennel és három vereséggel rendelkező Szeged három hét múlva az északmacedón Eurofarm Pelisztert fogadja.

Kézilabda Fölényes, tizenháromgólos Veszprémgyőzelem Orosházán

KÉZILABDA. FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA. Negyeddöntő, első mérkőzés. Telekom Veszprém-Kielce (lengyel) 29-29 (13-16) Döntetlennel kezdett a Veszprém a BL-negyeddöntőben - Három másodpercen múlt, hogy nem vereség után kell Lengyelországba utaznia a rekordbajnoknak.

Kikapott a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája magyarlengyel rangadóján

2022. 04. 24. m4sport.hu. A Telekom Veszprém nyerte a férfi kézilabda Magyar Kupát, miután 42-19-re legyőzte a Fejér-B.Á.L. Veszprém csapatát a Győrben rendezett vasárnapi döntőben. Éles József, a kisebbik veszprémi csapat vezetőedzője szokatlan taktikai húzással készült a városi rivális ellen: kapusának.

Kézilabda meccs veszprém premierlundi.ch

2023.03.30. 20:43. A Telekom Veszprém kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután csütörtökön a rájátszás első körének hazai visszavágóján 38-33-ra legyőzte az OTP Bank-Pick Szegedet.

Férfi kézilabda vbselejtező telt ház lesz a veszprémi visszavágón SportFaktor

Veszprém Vármegyei Kézilabda Szövetség, Veszprém. 1,015 likes · 10 were here. A Veszprém Megyei Kézilabda Szövetség hivatalos facebook oldala.

Veszprém Kézilabda A Veszprém sikerével zárult a kézilabda NB I alapszakasza / A magyar csapat

Legfrissebb eredmények MAGYARORSZÁG NB I 1/2 Szeretnéd rajta tartani a szemedet kedvenc bajnokságodon? Használd a kitűzés funkciót! Következő Tabella 09.12.2023 Balatonfüred Telekom Veszprém 21 46 10 23 11 23 GY EURÓPA Bajnokok Ligája Tabella 07.12.2023 Wisla Plock Telekom Veszprém 37 30 18 11 19 19 V MAGYARORSZÁG NB I Tabella 02.12.2023

Pályára lép a Veszprém férfi kézilabdacsapata a Magyar Kupanegyeddöntőben

Telekom Veszprém 26-szoros magyar bajnok, 27-szeres MK győztes, 3-szoros magyar Szuperkupa győztes, 2-szers KEK győztes, 2-szers SEHA Liga győztes kézilabdacsapat szurkolóinak fóruma. Hozzászólások sorrendje:

Veszprém Kézilabda Csapat 2020 Vqqsuywpxglmmm Sokáig nem örülhettek a győzelemnek

kézilabda. Szerda délután a Telekom Veszprém és a Balatonfüred mérkőzésével kezdetét veszi a férfi kézilabda NB I. új idénye. A nyitómeccset a Duna World és az m4sport.hu közvetíti élőben.

Újabb fontos állomásához érkezett a Telekom Veszprém: klubunk 2024. január 9-én ünnepli fennállásának 47. évét. 🥳🎉🎂 #RedUnited. TELEKOM VESZPRÉM Boldog születésnapot! 🎈🎉🎂.

2023 legjobb futball-pillanatai a Fradi TV-ben. A bajnoki cím megszerzése és ünneplése, valamint egy győztes debütálás a derbin a január 2-ai adásban. Női kézilabda, Bajnokok Ligája. Női kézilabda.

Kézilabda Férfi BL MKB VeszprémCelje Pivovarna Lasko Kulturart

Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium. 8200 Veszprém, Tüzés utca 42. A Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium gimnáziumi profiljainak megfelelően célul tűzte ki olyan diákok képzését, akik képesek az önálló, kritikus gondolkodásra, és rendelkeznek a továbbtanuláshoz és a versenysportokhoz szükséges.